Atrakce

Dětské lanové centrum

Dětské lanové centrum

Malým návštěvníkům, kteří se nemohou účastnit programu na "dospěláckém" lanovém centru jsme připravili překvapení v podobě dětského lanového centra.  Všechny děti od 100 cm si mohou na 13 překážkách vyzkoušet svou zručnost a odvahu (výška překážek 1-3m). Na délce 130 metrů jsou překážky které budou zároveň zábavou i výzvou.  Speciální samojistící systém zaručuje, že všichni účastníci jsou ji ... (více)

Lanové centrum

Lanové centrum

Přijďte si vyzkoušet nově otevřené lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly. Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lanového centra není věkově nijak omezen, pouze výškou účastníka, která musí být minimálně 130 cm, do 15 let v ... (více)

Dětské terénní čtyřkolky

Dětské terénní čtyřkolky

Pro děti jsme v našem areálu připravili speciální čtyřkolkovou trať o délce cca 150 m. Na trati lze nalézt všechny prvky, které děti pobaví. Např. jízda lesíkem, krátká rovinka, příp. i jízda v blátě. Trať lze absolvovat na o strojích o objemu 50, nebo 100 ccm (dle věku, váhy a schopností). Samozřejmostí je zapůjčení dětské helmy a po celou dobu jízd přít ... (více)

Paintball

Paintball

Paintball je opravdu báječná zábava! Užijte si tento adrenalinový sport plný napětí, dobrodružství a vzrušení! Budete se opravdu cítit jako voják. Není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost se rychle a správně rozhodnout. Pohybujte se v utajení a porazte své "nepřátelé" s dobře promyšlenou týmovou taktikou. Minimální počet pro hru - 6 osob, každá hra trvá cca 1,5, ji ... (více)

Obří lanovka - Adrenalin Park Jeseníky

Obří lanovka - Adrenalin Park Jeseníky

Obří lanovka je odměnou pro všechny, kteří se rozhodnou zdolat naši novou adrenalinovou věž. Ať už zvolíte nahoru jakoukoliv cestu, budete odměněni nejen jízdou dolů, ale i nádherným výhledem na okolí. Výlez je možno absolvovat pohodlně po žebříku, zábavně po smajlících, síti, nebo horolezecké stěně. Ceník Obří lanovka 120 Kč / sjezd; 170 ... (více)

3D Archery Park - Lukostřelba

3D Archery Park - Lukostřelba

v zimě, v létě...  Jednou v životě se opravdu cítit jako lovec nebo Robin Hood...   Nejstarší adrenalinový sport na světě - lukostřelba. Vhodná od 8 do 99 let... Tělo a duše najdou v tomto sportovním odvětví velmi rychle souhru a vy ucítíte naplno adrenalinový pocit pravého lovce . Nejdříve se naučíte základy tohoto sportu, střelbu na terč a následně vyrazíte na lovec ... (více)

Adrenalinová Věž

Adrenalinová Věž

Ceník Obří lanovka 120 Kč / sjezd, 170 Kč / 2 sjezdy Horolezecká stěna 150 Kč / 20 min (vč. jištění) Lanovka + stěna 170 Kč (výlez + sjezd) Bungee trampolína 80 Kč / 5 min, 100 Kč / 10 min

Bungee trampolína

Bungee trampolína

Prý tuto věc vymysleli pro výcvik kosmonautů... Sedák, gumová lana a trampolína, toto vybavení stačí k tomu, aby jste točili vícenasobná salta vpřed, vzad a kdoví co ještě. Zažijte pocit 4 metry vysokých skoků a věřte, že po 5 minutách budete mít dost. Ceník 5 min 80,- Kč 10 min 100,- Kč

Obří houpačka

Obří houpačka

Obří houpačka: Vyzkoušej si vteřinu volným pádem z desítimetrové výšky.. Křičení povinné! Tarzanův skok: Zvládneš doskočit na hrazdu? Máš tři pokusy. Pokud se to nepovede, zůstaneš spustíme tě na liáně dolů. Ceník Obří houpačka 100 Kč / zhup, 150 Kč / 2 zhupy Tarzanův skok 100 Kč / 3 pokusy ... (více)

Trampolíny

Trampolíny

Tato atrakce je opravdovou zábavou pro malé i velké!!! Máme pro Vás připraveny 2 trampolíny s ochranými sítěmi od německé firmy Jumping Star, každá o průměru 4,3 m. Zde je malý přehled výhod skákání na trampolíně: zlepšení orientace v prostoru a koordinace pohybů minimální zátěž kloubů a zapojení téměř všech svalů (opravdu pro všechny věkové ... (více)