Informace

Provozní doba 2021

Provozní doba 2021

Sezóna 2021 v plném proudu. Pro jednotlivce,, skupiny i rodiny... jsme Vám k dispozici dle uvedené provozní doby. Květen so - ne, 7. a 8.5.  10 - 17 hod. Červen po - pa 10 - 17 hod. so - ne 10 - 17 hod. Červenec - Srpen denně 10 - 19 hod. Září po - pa tele ... (více)

Kde nás najdete

Kde nás najdete

ADRENALIN PARK je umístěn na Ranči Orel. GPS: 50°16´24.466" N, 17°13´36.863" E - ukázat na mapě Ranč se nachází v katastru obce Česká Ves v okrese Jeseník v kraji Olomouckém. Pozemnky ranče leží mezi hlavní silnicí I/44 z Jeseníku do Mikulovic a Glucholaz (Polsko) a značenou cyklistickou a turistickou trasu z Priessnitzových léčebných lázní k jeskyním Na Špičáku. ... (více)

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Přemýšlíte nad dárkem pro své nejbližší??? Máme pro Vás originální řešení... Pošleme Vám dle Vašeho výběru dárkový poukaz na některý z již připravených balíčků nebo si sestavte svůj vlastní. Aktivity lze z naší nabídky různě kombinovat. Vámi vybraný balíček Vám obratem zašleme dobírkou spolu s fakturou na Vaše jméno a adresu. Objednávku pošlete na info@adrenalin-park.cz.   ... (více)

Virtuální prohlídka Adrenalin Parku

Virtuální prohlídka Adrenalin Parku

Pokud si chcete zabrouzdat v našem areálu jen tak, od počítače, klikněte na odkaz níže. Mezi jednotlivými místy můžete přepínat vpravo na číslech, nebo dole na liště. Ale osobní návštěva je stejně lepší!  Virtuální prohlídka