Informations

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras ultricies porttitor commodo. Pellentesque at suscipit lacus. Mauris est arcu, elementum id tincidunt eget, suscipit ut quam. Vestibulum porta dui dapibus, elementum quam nec, fermentum nisi. Nam molestie velit ut fermentum interdum. Etiam euismod vitae eros eget porttitor. Praesent quis nunc nunc.

Provozní doba - 2016

Provozní doba - 2016

Po předchozí telefonické dohodě celoroční provoz. Pro jednotlivce, rodiny... jsme Vám k dispozici dle uvedené provozní doby. Květen so - ne 10 - 17 hod. Červen po - pa 10 - 16 hod. so - ne 10 - 17 hod. Červenec - Srpen denně 10 - 19 hod. Září po - pa ... (more)

Kde nás najdete

Kde nás najdete

ADRENALIN PARK je umístěn na Ranči Orel.   GPS: 50°16´24.466" N, 17°13´36.863" E - ukázat na mapě Ranč se nachází v katastru obce Česká Ves v okrese Jeseník v kraji Olomouckém. Pozemnky ranče leží mezi hlavní silnicí I/44 z Jeseníku do Mikulovic a Glucholaz (Polsko) a značenou cyklistickou a turistickou trasu z Priessnitzových léčebných lázní k jeskyním Na Špič ... (more)

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Přemýšlíte nad dárkem pro své nejbližší??? Máme pro Vás originální řešení... Pošleme Vám dle Vašeho výběru dárkový poukaz na některý z již připravených balíčků nebo si sestavte svůj vlastní. Aktivity lze z naší nabídky různě kombinovat. Vámi vybraný balíček Vám obratem zašleme dobírkou spolu s fakturou na Vaše jméno a adresu. Objednávku pošlete na info@adrenalin-park.cz.   ... (more)

Virtuální prohlídka Adrenalin Parku

Virtuální prohlídka Adrenalin Parku

Pokud si chcete zabrouzdat v našem areálu jen tak, od počítače, klikněte na odkaz níže. Mezi jednotlivými místy můžete přepínat vpravo na číslech, nebo dole na liště. Ale osobní návštěva je stejně lepší!