Dětské lanové centrum

Dětské lanové centrum

Malým návštěvníkům, kteří se nemohou účastnit programu na "dospěláckém" lanovém centru jsme připravili překvapení v podobě dětského lanového centra.  Všechny děti od 100 cm si mohou na 13 překážkách vyzkoušet svou zručnost a odvahu (výška překážek 1-3m). Na délce 130 metrů jsou překážky které budou zároveň zábavou i výzvou.  Speciální samojistící systém zaručuje, že všichni účastníci jsou ji ... (více)

Lanové centrum

Lanové centrum

Přijďte si vyzkoušet nově otevřené lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly. Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lanového centra není věkově nijak omezen, pouze výškou účastník ... (více)

Dětské terénní čtyřkolky

Dětské terénní čtyřkolky

Pro děti jsme v našem areálu připravili speciální čtyřkolkovou trať o délce cca 150 m. Na trati lze nalézt všechny prvky, které děti pobaví. Např. jízda lesíkem, krátká rovinka, příp. i jízda v blátě. Trať lze absolvovat na o strojích o objemu 50, nebo 100 ccm (dle věku, váhy a schopností). Samozřejmostí je zapůjčení dětské helmy a po celou dobu jízd přít ... (více)

Terénní koloběžky

Vyzkoušejte netradiční výlet. Připravíme pro vás kompletní výlet se vším všudy - dopravou, instruktorem, půjčením terénní koloběžky, ... Výlety organizujeme pro menší i větší skupinky. Kvalitní koloběžky zn. Tretroller vyráběné v Německu. Pokud chcete koloběžky vyzkoušet sami, rádi vám koloběžky zapůjčíme v naší půjčovně. Ceník 1/2 dne ... (více)

Půjčovna kol - výlety

Půjčovna kol - výlety v horském terénu Jeseníků. V půjčovně najdete modely horských i trekových kol od značky KTM, ročníky 2009 a 2010. ... pro ty, kteří chtějí vše nechat na nás vyzvedneme Vás od Vašeho penzionu přepravíme Vás bike taxikem kamkoliv zajistíme Vám vhodnou trasu, lanovku, oběd doprovodíme Vás na kole, kdekoliv dopravíme Vás zpět ... (více)

Jízdy na koních

Vychutnejte si jedinečné zážitky v koňském sedle! Čeká na Vás různě obtížný terén, náročnost a rychlost bude přizpůsobena Vašim jezdeckým schopnostem. Jezdecká přilba Vám bude zapůjčena. Turistická jízdárna Provozní doba:   Po - Ne 10:00 - 18:00  celoročně Nutno objednat předem na tel. (+420) 607 116 291. Jen tak můžeme zajistit, že budou k dispozici koně na projížďku. Ceník ... (více)

Paintball

Paintball je opravdu báječná zábava! Užijte si tento moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport plný napětí, dobrodružství a vzrušení! Není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost se rychle a správně rozhodnout. Pohybujte se v utajení a porazte své "nepřátelé" s dobře promyšlenou týmovou taktikou. Minimální počet pro hru - 6 osob, každá hra je časově omezena (1,5 hod), j ... (více)

Výlet na kánoi

Výlety na kánoích po řece Moravě zorganizujeme podle Vašich požadavků. Máte jedinečnou možnost projížďky krásnou přírodou jesenického podhůří, při delší vyjížďce stojí za to navštívit CHKO Litovelské Pomoraví, kde můžete spatřit i bobry. V jarních měsících nebo po deštích trasa začíná v Hanušovicích, v létním období pak v Rudě nad Moravou, zastáv ... (více)

3D Archery Park - Lukostřelba

v zimě, v létě...  Jednou v životě se opravdu cítit jako lovec nebo Robin Hood...   Nejstarší adrenalinový sport na světě - lukostřelba. Vhodná od 8 do 99 let... Tělo a duše najdou v tomto sportovním odvětví velmi rychle souhru a vy ucítíte naplno adrenalinový pocit pravého lovce . Nejdříve se naučíte základy tohoto sportu, střelbu na terč a následně vyrazíte na loveckou ... (více)

Kde nás najdete

ADRENALIN PARK je umístěn na Ranči Orel. GPS: 50°16´24.466" N, 17°13´36.863" E - ukázat na mapě Ranč se nachází v katastru obce Česká Ves v okrese Jeseník v kraji Olomouckém. Pozemnky ranče leží mezi hlavní silnicí I/44 z Jeseníku do Mikulovic a Glucholaz (Polsko) a značenou cyklistickou a turistickou trasu z Priessnitzových léčebných lázní k jeskyním Na Špičáku. ... (více)

Trampolíny

Tato atrakce je opravdovou zábavou pro malé i velké!!! Máme pro Vás připraveny 2 trampolíny s ochranými sítěmi od německé firmy Jumping Star, každá o průměru 4,3 m. Zde je malý přehled výhod skákání na trampolíně: zlepšení orientace v prostoru a koordinace pohybů minimální zátěž kloubů a zapojení téměř všech svalů (opravdu pro všechny věkové kategor ... (více)